08 stycznia 2012

Drobne rocznicowe zmiany

W związku z wczorajszym wybiciem pierwszego roku istnienia mojego poczciwego bloga, poza dodaniem licznika kilometrów postanowiłem dodać też stronę poświęconą moim dotychczasowym rowerkom oraz mojej skromnej osobie ;) Oprócz tego, są też linki do Forum Szosowego i strony Drużyny Szpiku. Z prawej kolumny usunąłem O mnie i Polecane strony. No i dodałem naprawdę wiele mówiący opis bloga ;) Może coś jeszcze pozmieniam w niedalekiej przyszłości. Albo dalszej. Albo nic nie będę już zmieniał ;)

6 komentarzy:

 1. hej, tak trochę wstyd mi ale jak zrobiłeś pasek pod banerem od początku chce tak u siebie zrobić ale nie potrafię :/ taka trochę siara :/:/:/

  OdpowiedzUsuń
 2. Spoko spoko, to nie jest żaden mój "autorski pomysł" tylko ogólnodostępna opcja w Bloggerze ;) Jeśli korzystasz z nowego wyglądu Bloggera, to wchodzisz w zakładkę "strony". Tam edytujesz i dodajesz nowe (jak w moim przypadku np. "o mnie", "sprzęt"), przy czym żeby były widoczne musisz zaznaczyć "pokaż strony jako..." i wybrać "karty na górze". Z tego co widzę, strony jako takie masz już u siebie, ale na górze prawej sekcji. Zmień ustawienie tak jak opisałem powyżej i powinno być pod zdjęciem w nagłówku bloga :) No i musisz je najpierw stworzyć żeby było coś więcej niż tylko "strona główna" :) Ogólnie rzecz biorąc - szukaj w ustawieniach czegoś, co się nazywa "strony" ;) Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie się nie da tak zrobić :/ jakieś błędy wychodzą i dziwne się blog przestawia :/ ale dzięki za pomoc :)

   Usuń
  2. Myślałem, że może masz inny szablon, ale sprawdziłem i jest ten sam :/ Nie wiem niestety, co może być nie tak - po wybraniu "karty na górze" się coś sypie?

   Usuń
 3. Z tym paskiem to świetny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No dzięęęki! ;) Właściwie niewiele na nim na razie jest, ale zawsze to dodatkowe miejsce na jakieś informacje. Może jeszcze spróbuję potem zmienić jego tło i kolor czcionki żeby troszkę bardziej się wyróżniał, ale to w wolnej chwili ;)

  OdpowiedzUsuń