30 grudnia 2011

Miło było, ale się skończyło... ;)

No cóż, z przyczyn różnych postanowiłem zakończyć tworzenie bloga. Nie wiem jeszcze na 100%, czy tymczasowo czy ostatecznie, ale na razie decyzja jest taka a nie inna. Dziękuję wszystkim Czytającym (zarówno regularnie jak i za sprawą przypadku) za te prawie 6000 odwiedzin i - o ile można tak powiedzieć - wspólnie spędzony, praktycznie cały rok 2011. Korzystając z okazji, życzę Wam udanego Sylwestra i wszystkiego najlepszego w 2012 roku!

Ach, ależ pompatycznie zabrzmiało... ;)

Trzymajcie się!

6 komentarzy:

 1. WTF grzecznie pytam!?
  tb

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak właściwie, to dlatego napisałem, że "z przyczyn różnych", aby niejako "odmówić składania zeznań" ;) Jakieś tam swoje powody mam, zresztą tak jak napisałem - może to nie jeszcze nie całkowity koniec jakiegokolwiek pisania. Bloga sobie wyeksportuję żeby w razie jakiejś nagłej zmiany decyzji było do czego wracać ;) Może pojawię się na bikestats? Któż to wie...? ;>

  OdpowiedzUsuń
 3. no ja właśnie z bikestats na bloga się zdecydował dla mnie o wiele lepsza opcja :) no nic co mogę powiedzieć mam nadzieje że to tylko taka chwilowa decyzja i w 2012 już nowe posty będą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zobaczymy, jak mi się BS nie spodoba, to może powrócę tutaj... Żeby nie było, to nie kwestia "znudzenia" ;)

  OdpowiedzUsuń