25 czerwca 2011

Wreszcie wystawiłem części na aukcje, niemożliwe!

Sam w to nie wierzę. Od jakichś 2 miesięcy, w pokoju stacjonują 2 kartony - jeden po ramie Scotta, a drugi z kilkoma częściami, które postanowiłem sprzedać, bo raczej mi się już nie przydadzą. Tworzyło to raczej mało przytulny krajobraz, ale jest szansa, że sytuacja wreszcie się zmieni. W trakcie wystawiania pojawiły się jakieś problemy z wyświetlaniem miniaturek na Allegro (z tego co się zorientowałem - nie tylko u mnie tak było), ale ostatecznie po wystawieniu aukcji wszystko już działało. I dobrze, bo zależało mi na tym, żeby dziś to zrobić. Łącznie wyszło 9 aukcji, na szczęście już wczoraj przygotowałem sobie opisy i zdjęcia, więc poszło trochę sprawniej. Tak więc, na Allegro trafiły:


Uf, trochę się tego namnożyło. Zabawa z wystawianiem zabrała trochę czasu, ale może się opłaci i będzie chociaż parę złotych na wakacje, heh... ;) Zapraszam wszystkich zainteresowanych i niezainteresowanych :)

2 komentarze:

  1. Gratuluję sprzedaży 4 rzeczy na razie. Na innych aukcjach też widzę już oferty. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. A dzięki - przyznam, że te zakończone to chyba moje jedne z najszybszych aukcji. Wieczorem wystawiłem i następnego dnia było już "po wszystkim". Krótko i na temat ;)

    OdpowiedzUsuń